Rozprávkové postavičky
Frozen hrnček Elsa, Anna, Olaf 1001611
Keramický hrnček s postavičkami z kultového rodinného filmu Frozen - so Svenom, Elsou, Annou a Olafom. Hrnček sa môže použiť na zohrievanie v mikrovln..
Mimoni hrnček 320 ml žltý
Hrnček zo série Mimoni, v žltej farbe. Môže sa umývať v umývačke riadu a používať na zohrievanie v mikrovlnke. Balený v krabičke...
Mimoni hrnček čierny Kráľ 0122058
Keramický hrnček v čiernej farbe, s motívom Mimoň kráľom a s nápisom IT'S GOOD TO BE KING. Hrnček sa môže umývať v umývačke riadu a môže sa použiť na ..
Mimoni hrnček pauzička 0119847
Hrnček z kvalitného porcelánu, v modro / bielej farbe, s motívom Mimoni robotníci majú pauzičku. Hrnček sa môže používať na zohrievanie v mikrovlnnej ..
Pooh hrnček Tiger&Pooh
Hrnček s motívom macka Pooh a jeho kamaráta tigríka, z kvalitného porcelánu za super cenu. Je vhodný na zohrievanie v mikrovlnke a môže sa umývať v um..
Pooh kozmetická taštička ružová
Rozmery: 20x11x4 cmMateriál: bavlna/plátno..
Simpson pohár na cesty
Pohár s motívom Homer Simpson a s nápisom THE LAST PERFECT MAN. Pohár "Mug 2 Go" je ideálny na cesty, má plastový uzatvárateľný vrchnák, vďaka ..
Novinka
Snoopy hrnček strieborný 0121745
Hrnček z kvalitného porcelánu zo série Snoopy BLACK AND WHITE. Z vonkajšej strany s lesklým kovovým efektom striebornej farby. Hrnček sa nesmie umývať..
Novinka
Snoopy set pre gazdinku 0199400
1x zástera pre dospelého, 1x zástera pre dieťa, 2x formička na vykrajovanie, 1x zošit na recepty, 1x dóza na koláčiky rozmer : 18x8,2 cm. Materiál : ..
Snoopy thermo hrnček Happiness 0116545
Snoopy thermo hrnček z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, v ružovo/fialovej farbe so strieborným vrchnákom, na jednej strane s milým motívom di..
Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)