Croco pero

balenie jumbo set box
€79 –63 %

Veľmi obľúbená interaktívna hračka pre deti vo veku od 3 do 12 rokov.

€79 –63 % €29
Skladom

Croco pero je systém výučby cudzích jazykov. Je uznávané ako jedno z najlepších riešení interaktívneho vzdelávania. Je určené pre deti od 3 do 12 rokov.

Crocopen je elektronické pero, ktoré po jednoduchom dotyku s knihou dokáže prečítať nahlas všetky texty alebo samostatne slovíčka, ktoré sú obsahom kníh.

Všetky materiály, sú potiahnuté tenkým filmom, na ktorom sú kódy. Pero tieto kódy zaznamená a premení na slová, zvuky alebo piesne. Pero je bilingválne, preto si dieťa môže vypočuť príbeh, vetu alebo slovo v cudzom jazyku a zároveň v jazyku, ktoré samo dobre pozná. Všetky príbehy sú v anglickom jazyku nahovorené „native speakermi“ – ľuďmi, pre ktorých je angličtina materinským jazykom. Dieťa sa tak jazyk učí aj napodobňovaním správnej intonácie.

Je Croco pero výhodná investícia do vzdelania?

V roku 2009 získal výrobok Croco pero – cenu iParenting awards 2009

Je to cena, ktorú udeľuje internetová komunita rodičov. Hlavným kritériom je, že výrobok dopomáha k rozvoju dieťa a taktiež je to pomôcka pri spolupráci dospelý – dieťa. Náš výrobok nie je hračka, aj keď sa pri ňom dieťa zahrá. Je to učenie a poznávanie nielen pre dieťa, ale aj pre rodiča. Kvalita vyučovania závisí hlavne od aktivity učiteľa ale hlavne aj rodiča. Dôležitá je samotná motivácia, prečo by sa dieťa malo učiť cudzí jazyk.

Croco pero je elektronické pero, ktoré po jednoduchom dotyku s knihou dokáže prečítať nahlas všetky texty alebo samostatne slovíčka, ktoré sú obsahom kníh.

Všetky materiály, ktoré sú súčasťou setu sú potiahnuté tenkým filmom, na ktorom sú kódy. Pero tieto kódy zaznamená a premení na slová, zvuky alebo piesne. Pero je bilingválne, preto si dieťa môže vypočuť príbeh, vetu alebo slovo v cudzom jazyku a zároveň v jazyku, ktoré samo dobre pozná. Všetky príbehy sú v anglickom jazyku nahovorené „native speakermi“ – ľuďmi, pre ktorých je angličtina materinským jazykom. Dieťa sa tak jazyk učí aj napodobňovaním správnej intonácie.

Croco pero je na ovládanie veľmi jednoduchý, bezkáblový prístroj. Využíva dve batérie typu AAA. Dieťa si pri hre (učení) postupne samo nájde rôzne spôsoby jeho použitia.

popis-pera

 

Obsah balenia slovenského JUMBO SETU

Elektronické pero
el-pero tn
Čítacie pero, v ktorom je zabudovaný elektronický systém rozoznávajúci kódy z kníh, nálepiek a kariet. Rozmery: 16 cm.
Pamäťová karta
pametova-karta tn
Dvojazyčná pamäťová karta s nahrávkami anglického a slovenského textu. Pamäťová karta obsahuje texty k všetkým CROCO materiálom v balení.
Knihy
knihy tn
4 plnofarebné knižky pre rôzne vekové skupiny zamerané na 4 rôzne okruhy výučby. V knižkách dieťa nájde rôzne logické hry, hádanky. Ich súčasťou sú aj správne odpovede ku každej úlohe, každá kniha má 26 strán – 11 zaujímavých lekcií.
Rozmery jednej knihy: 21 cm x 26 cm.
Pomocné karty
karty tn
Karty so základnými slovíčkami, rozdelené do 5 tématických okruhov. Karty sú potlačené z oboch strán. Na jednej strane nájdete názov predmetu, zvieraťa, jedla … v anglickom jazyku. Tu má dieťa možnosť zvoliť si aj funciu hláskovanie. Pri kontakte pera s touto stranou karty pero zreprodukuje zvuk, ktorý daný predmet vydáva. Rozmery karty – 11 cm x 7,5 cm, 200ks v balení.
Nálepky
nalepky tn
12 listov s nálepkami, ktoré je možné pomocou croco pera čítať. Rozmery jedného listu: 20 cm x 25 cm. Počet nálepiek na liste: cca 19 ks.
Návod na použitie a slovník
navod tn
Podrobný návod na použitie a slovník na 92 stranách s prekladmi všetkých viet a samostatných slov použitých v knihách, na kartách a na nálepkách.

Elektronické pero pre funkčnosť vyžaduje 2ks batérií typu AAA, ktoré NIESÚ súčasťou balenia.

Späť do obchodu